PAZAR OKUMASI & DİNLEMESİ: HER ŞEYİN BAŞI MERKÜR - Kafam Bi Online
182
post-template-default,single,single-post,postid-182,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

PAZAR OKUMASI & DİNLEMESİ: HER ŞEYİN BAŞI MERKÜR

Evvett… Bundan sonra Pazar okumalarını hafta içi yayınlamaya karar verdim ki ilgilenenler hemmencecik sipariş edebilsin. 😉
Tam da okuma tıkanıklığı yaşadığım bir dönemde arkadaşım ‘Mutlaka Oku’ dedikten sonra hem adı, hem kapağından aldığım güzel enerji ile internet siparişini bile beklemeden(?!), evet benim için ‘şok şok şok’ durumu, koşturarak aldım. Aldığım gibi de bir solukta okudum, yuttum, keyiflendim, yer yer düşündüm, tadı damağımda kaldı.

Okuyalı aylar oldu aslında. Yaz çalışma temposu ile blogla biraz mesafe girdi arama, tıkaç yemiş yazar sendromu da cabası… (‘Bu laf da ne?’ diyenleri, mücver üzerinden tıkanıklığıma bağlandığım eğlenceli bi’ yazı olan ‘Mücver değil Mücverella’ ya alabilirim 🙂 )

Gelelim sevgili Ayşe Balıbey Tanıl‘ın şahane kitabına…
Fazla detay verip sürprizlerini kaçırtmış olmak istemediğimden az öz yazacağım.’Astrolojik Komedi Romanı’ tabirinin hakkını veriyor.Sıradan olabilecek bir konu, hem eğlenceli, hem altında gizli mesajlar barındıran bir şekilde kaleme alınmış. Akıcı ve kolay bir dili olduğu kadar, dikkat edene güzel sürprizleri var. Kesinlikle kahkaha attırıyor, kesinlikle düşündürüyor. Cem Yılmaz’ın ‘güldürürken düşündürmek’ tabirine çok uyuyor bence.

Bu Pazar’ınıza renk katacağına eminim!Yanında ise aşağıdaki liste iyi gider 🙂
Keyifli okumalar&dinlemeler♥

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.