YILBAŞI CANKURTARAN REHBERİ: SON AN, 100 TL VE ALTI HEDİYELER

İşten güçten, ha aldım, ha alacam derken tutuşanlar burayaa! Hemen iki tıkla hallediyoruz bu meseleyi!

BASIC'TEN YÜRÜR
IAMNOTBASIC tişörtleri, hem hanımlar, hem beyler için üçlü setler, yılbaşı renkleri ve sade renkler olarak iki seçenek ile harika son an hediyeleri  Ayrıca 'Faydalı Hediyeler' başlığının da üyeleri.
1+1+1 adını verdikleri harika bir yardım sistemleri var, detaylarını ayrı bir yazıda paylaşacağım. Merak edenler şuradan inceleyebilir.

'SUYUM OLMADAN ASLA'CILARA

Özellikle sağlığına dikkat edenlere, dikkat etmesi gerektiğini düşündüklerinize, 'Ay 
şekerim koca koca şişeleri taşıyamam valla'cılara çok orijinal bi' hediye alternatifi, SuCo.
İkili paketleri daha ekonomik fiyata alıp birer birer de hediye edebilirsiniz :)
Yine 'Faydalı Hediyeler' başlığına da üye bi' alternatif. Zira her aldığınız ürün karşılığı water.org 'a bağış yapıyorlar. BPA içermeyen bir ürün. Su; insan vücudu ile barışık, kalp stentleri, implantlarda ve yemek kaplarında kullanılan PE ile temas ediyor. Daha detaylı bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz. Ben bir senedir kullanıyorum. Pek de memnunum, su bitti mi katla gitsin. Hatta bu yazıyı hazırlarken yeni model ve ebatlardan sipariş verdim :) Birini de hediye edeceğim.

CANIM YAVRUM/YEĞENİM/MİNNOŞUM AĞACINI KENDİ YAPSIN

Yeni tanıştığım bu marka, iki kadın girişimcinin projesi! İlk ürünleri keçeden ağaç epey ilgi görüyor. 90 cm boyunda ağaç, üzerinde 10 büyük süs, 6 küçük yuvarlak süs ve 10 minik ponpon ile geliyor. Süsler cırtcırtlı olduğundan istediğiniz şekilde düzenleyebiliyorsunuz.
İlerleyen zamanda hem ailecek birer aktiviteye dönüşebilecek, hem de yetişkinler için hoş dekoratif kullanımları olabilecek alternatifler de üretecekler. @vesisters hesabını takibe alın derim.

ANA KRALİÇE'YE EN AFİLLİSİNDEN

Az, öz, el yapımı, kullanışlı, havalı bi' hediye arayanlara bu ham keten üzerine nakışlı bardak altlıkları özel bi' alternatif. Sunumlara bi' hava katacağını, görenleri etkileyeceğini garanti ediyorum. Kings and Queens Design'ın fularlarını bayılarak kullanıyorken, yeni girişimlerine de bayıldım ve keyifle kullanıyorum. 

KAHVEYLE KALPLERİ FETHEDERİM!


İlk zamanlarından, bugüne gelişimlerine şahit olduğum, yoğun emeklerle ilerlemeye devam eden, gerçek anlamda '3.Dalga' kahveci 7GR artık çekirdekleri kendi kavuruyor ve isteğinize göre çekirdek ya da çekilmiş olarak size sunuyor. Kahveseverlere harika bi' hediye alternatifi olacağını düşünüyorum. Instagram hesapları @7grcoffee den ulaşabilirsiniz!

Yılbaşı Can Kurtaran Rehberi'nin tamamına üzerine tıklayarak, orijinal paketleme fikirleri için ise 'WRAP 'EM UP' yazısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.. 


Sonraki Kayıt Önceki Kayıt

    Share This

0 yorum:

Yorum Gönder