Herkes Burada Sen Neredesin? #GKL2016


Her sene haberini alır almaz paylaşmaya çalışıyorum. Açıkçası, her ne kadar Mimarlık gibi belirgin bir meslek edinmiş olsam da, mezun olduğumda böyle bir eğitimden haberdar olabilmeyi çok isterdim.
Bundan dolayı, kısa bi paylaşım ile bile yeni mezun genç kadın arkadaşlarıma vesile olabilme ihtimali her seferinde heyecanladırıyor beni.

Daha önce bizzat deneyimlemiş sevgili Meltem Karaarslan'ın kendi blogunda yaptığı yazıyı birebir paylaşıyorum...

Beklenen an geldi çattı! Geleceğin Kadın Liderleri yeni mezunlarını arıyor! 

Geleceğin Kadın Liderleri projesinden çıkan herkes için geçerli midir bilmem ama 2010 yılında ben projeye kabul edildiğimi öğrendiğimde evde bir şenlik havası vardı. Proje sonunda çok keyifli, işe giriş için gerekli donanıma sahip, sağlam bir network edinebildiğim 4 gün geçirmiştim. Bu yıl eğitimlerde ve sunum tarzlarında değişiklikler oldu. Yeni dönem mezunları için ben şimdiden heyecanlanıyorum. Bu yılki dinamik,interaktif ve heyecan dolu eğitim programı 2 gün sürecek. 

Geleceğin Kadın Liderleri ailesi çok büyük bir aile...  Seni en iyi biz anlarız.. Yeni mezunsun ve kafan hayli karışık.. Nereden başlayacağını bilmiyorsun.. Seninle aynı yollardan geçip, aynı şeyleri hisseden ve yaşayan 368 genç kadın var! 

İlham rüzgarıyla güçlenmeye hazır mısın?

"HAZIRIM!" diyorsan keyifle bekleriz..

GKL Çok Güzel Gelsene...
                               


Sonraki Kayıt Önceki Kayıt

    Share This

0 yorum:

Yorum Gönder