Yeni sezonda Yeni Markalarıyla Sun.art #3 22 Mart'da!


Vesta Event'in alışveriş festivali Sun.art'ın yenisi 22 Mart'ta Serdar-ı Ekrem GaleriBu'da

Dijital ortamda ses getiren organizasyonlara imza atan Vesta Event'in projesi olan Sun.art, bu kez yirmi marka ve tasarımcının katılımıyla 22 Mart Pazar günü sanat galerisi GaleriBu'da gerçekleşecek. Alışverişin yanı sıra misafirlerine eğlenceli vakit geçirmeyi amaç edinen Sun.art'ta takipçileriyle buluşacak markalar Atelir A'lette, Atölye 1040, By Sista, Fatma Yıldız, Gugiko, Hang Out, Hasan Koca, K'aad İstanbul, Kings&Queens, Hurdahane, LeCorail, Midori, Movom Store, Ogobongo, Paper Print Etc., Paw By Nes, Tia Store, Ventura, Yalınay ve Yuka Design.

Alışveriş yorgunu Sun.art misafirleri Food Istanbul ve Moc Istanbul'un kendilerine ait standlarında leziz atıştırmalık ve kahveleriyle soluklanırken, Rave Mag'in gün boyu sürecek özel dj performanslarıyla eğlenecek.

Hurdahane'nin dekoratif mobilya tasarımları ile eşlik edeceği Sun.art'ta ayrıca gün boyu sürecek workshop'lara katılmak da mümkün. Hasan Koca ile Deri, Marabu ve Art Boya sponsorluğunda Happy Marker ile Bez Çanta Boyama ve Cansu Sakız ile Çini Atölyesine katılmak için Vesta Event'in sosyal medya hesaplarını takip etmek yeterli.

Tarih:   22 Mart 2015 Pazar
Saat:    12:00-19:00
Yer:      GaleriBu Şahkulu Mah. Serdar-Ekrem sokak No:11 Galata, 34421 İstanbul
Etiket:  #sunart

Workshop Programı 
13:00-15:00 Deri Atölyesi (20 TL kayıt ücreti)

15:00-17:00 Marabu ve Art Boya sponsorluğunda Bez Çanta Boyama Atölyesi (30 TL kayıt ücreti)
17:00-19.00 Çini Atölyesi (25 TL kayıt ücreti)
Workshop’lara kayıt için: bit.ly/sunart3
Sonraki Kayıt Önceki Kayıt

    Share This

1 yorum: