Kapıda Ödeme İmkanı Sunan Siteler Vol.1

Her ne kadar tonlarca güvenlik önlemi alıyor olsalar da, 
'Gözümle görmeden inanmam.' diyenlerimiz var ve onları da böyle seviyoruz! :)

Peki ama çözümü ne?

KAPIDA ÖDEME.

O da neyin nesi?

Kapıda ödeme; internet üzerinden yaptığınız alışverişin ödemesini kredi kartı veya nakit olarak, kargo size ulaştığında yapabilme imkanıdır. Kimi zaman ek olarak ufak Bİ ücret talep edildiği gibi, bazı markalar fark almamaktadır.

Markalar da bu ödeme tipini tercih edenlerin çokluğunu, gün geçtikçe benimsiyor.
Son olarak bu kervana katılan 1. 'Morhipo' ile başlayarak ilk liste hazırlandı:)
Kadın, erkek, çocuk giyim ve aksesuarların yanı sıra, ev için de çeşit çeşit aksesuara ulaşabileceğiniz, sık sık kampanyalar yapan Bİ site Morhipo.
Boyner Holding güvencesinin yanı sıra, alışverişlerinizden puan toplayıp, sonraki alışverişlerinizde kullanabiliyor olmanız daha da cazip hale getiriyor siteyi.

Bİ diğer, 'Kapıda Ödeme' imkanı sunan site:
2. Tchibo
1949 yılında Almanya'da kurulan Tchibo'nun uzmanlık alanı kahve olsa da,
günümüzde pek çok farklı, pratik ve kullanışlı ürünü de sunuyor!

Takı ve ötesi: 
3. Lidyana
Başlangıçta, sadece takı üzerine odaklanarak ve ünlülerin seçimleriyle dikkati çeken Lidyana'da bugün giyimden, kozmetiğe, çantadan, ayakkabı ve dekorasyon eşyalarına kadar Bİ çok şeyi bulmak mümkün!

Adı üzerinde: 
4.Hepsiburada
Türkiye'nin en eski sitelerinden olan hepsiburada.com'da süpermarketten, elektroniğe, yapı marketten, oto malzemelere, giyimden, kozmetik ve spor malzemelerine kadar aklınıza gelen hemen hemen her konuda ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
100TL-4500TL arası, direk tedarikçiden olmayan (hepsiburada stoğundan) siparişlerinizde kapıda ödeme seçeneği sunuyorlar.

Kozmetik, sağlık....: 

5.Bakımstore
Kullanmakta olduğunuz, kimi zaman yakınınızdaki eczanelerde bulamadığınız ürünler, hem daha uygun fiyata, hem de +5TL fark ile kapıda ödeme imkanıyla...

Heyecanlı kampanyalar: 
6. Markafoni
Kısa süreli kampanyalar ile Bİ çok markanın ürünlerine çok uygun fiyatlara sahip olma konusunda öncü Bİ site olan Markafoni'de de kapıda ödeme lüksüne sahipsiniz.

Bu konuda hassas olanlar için araştırmalar devam edecek :)
Yardımcı olabilmek dileğiyle!
Sonraki Kayıt Önceki Kayıt

    Share This

0 yorum:

Yorum Gönder