Çok Çalıştık! Pazartesi Mürekkep'te buluşsak mı?


Her haftanın klasiği artık değişiyor!
Geri kalan günlere geçişi yumuşatıyor!
Siz de gelsenize?
Tanışır, sohbet eder, sendroma inat, keyfi birlikte yaparız!

Ve söz Mürekkep'te...

Çok Çalıştım Ya!
  
Pazartesi

“Sendrom” kelimesini hayatımıza sokan, hatta sokmakla kalmayan sendromun dibidir aslında. Ofiste en çok saate baktığımız, işten çıkmak için can attığımız, geçse de gitse dediğimiz ilk iş günüdür.
Şimdi tabuları yıkma vakti!

10 Kasım Pazartesi itibari ile, Taksim’deki şirketlerin saate bakıp işten çıkmayı beklemesinin sebebi artık değişti.  Çünkü  “Yeni Pazartesiler” işten çıkıp, Mürekkep’e gelmek için var!

İş stresini yenmenin en kolay yolu, yeşil ve naneden geçer dedik ve çok beğenilen özel Mojito’larımızı sadece “çok çalışanlara” özel 15 tl yaptık.

Sadece davetlilerin alındığı ve yaz esintilerinin hakim olduğu “yeni Pazartesiler” tüm ay boyunca Mürekkep’te; yenilikler ve sürprizlerle seni bekliyor unutma!Çok Çalıştım Ya” etkinliğimize dahil olmak için daha önce katılan davetlinin artı 1’i ya da bizim davetlimiz olman yeterli. 18:00 -21:00 saatleri arasında görüşmek üzere!

Mürekkep

#ÇokÇalıştımYaMürekkep Taksim: Refik Saydam Cad. No:15/A Beyoğlu
İstanbul
Telefon: 0 (532) 316 05 00

SnapChat: Murekkeps


Sonraki Kayıt Önceki Kayıt

  Share This

2 yorum:

 1. haha güzel bir fikir :D Bence tüm günler ayni, bir tek cuma günü daha güzel böyle "oh haftasonu!" dedirtiyor, pazarteside sadece kafam yerinde olmuyor, daha haftasonunda yasananlarla mesgul oluyorum, en iyi is yapma günleri sali ve carsamba, önemli is görüsmeleri o günlere aliyorum enerjim oluyor en azindan ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yolun İstanbul'a düşerse bekleriz :) Tanışmış oluruz!
   Çok mantıklı ben de önemli işlerimi Salı ve Çarşamba yapıyorum genelde :)

   Sil