Apple Alışverişiniz ile, AIDS'e karşı savaşta, (RED)'e destek olmaya ne dersiniz?

Bu yıl Dünya AIDS Günü’nde,
AIDS’e karşı savaşta (RED)
®’i
destekleyen Apple’a katılın.
(RED) ve küresel sağlık toplulukları birlikte çalışarak Afrika’da AIDS ile savaşta kritik bir dönüm noktasına ulaştılar. 30 yılı aşkın bir süredir ilk kez, hastalığa sahip olmayan bir neslin doğumu yaklaşıyor. Dünya AIDS Günü’nde ve (RED) için Uygulamalar üzerinden yaptığınız alışverişlerle, milyonlarca insanın geleceği üzerinde kalıcı bir etki yaratabilirsiniz.

1 Aralık Pazartesi günü, Apple Store ve Apple Online Store’da
Dünya AIDS Günü onuruna, Pazartesi günü sattığımız her ürün (RED)’e destek olacak.
Dünya AIDS Günü’nde sattığımız her ürün, aksesuar ve hediye kartı için ödeyeceğiniz ücretin bir bölümünü AIDS ile mücadele eden Global Fund’a aktaracağız.

24/11 Pazartesi - 07/12 Pazar tarihleri arasında, App Store’da
İki hafta boyunca, uygulamalar daha da fazlasını yapacak.
7 Aralık gün sonuna kadar, (PRODUCT)RED programına katılan uygulamaları satın aldığınızda veya Uygulama İçi Alışveriş yaptığınızda, elde edilen gelirin %100’ü AIDS ile mücadele eden Global Fund’a aktarılacak. Yani bir şarkı bestelediğinizde, yeni bir yemek tarifini denediğinizde veya bir oyun oynadığınızda, (RED)’i desteklemek için üzerinize düşeni yapmış olacaksınız.

Global Fund’ı yıl boyunca destekleyin.
(PRODUCT)RED ürünlerini ve aksesuarlarını her zaman satın alabilirsiniz.
Global Fund.
(RED), Apple gibi şirketlerle birlikte (PRODUCT)RED ürünleri tasarlayarak AIDS’SİZ BİR NESİL yaratmak için mücadele ediyor. Bu ürünlerin satışından elde edilen gelirin bir bölümü, Afrika’daki AIDS ile mücadele programlarının finansmanına yardımcı olmak için Global Fund’a gönderiliyor. (PRODUCT)RED, 75 milyon dolardan fazlası yalnızca Apple’dan olmak üzere, bugüne kadar Global Fund için toplam 275 milyon dolardan fazlasını topladı. (PRODUCT)RED iPod veya iPhone ve iPad için (PRODUCT)RED aksesuarlarından satın alarak siz de katkıda bulunabilirsiniz.Sonraki Kayıt Önceki Kayıt

    Share This

0 yorum:

Yorum Gönder