KAGİDER 12-13Nisan'da BKM sahnesinde!1,5 senedir aktif bir üyesi bulunduğum KAGİDER,10 yılı aşkın süredir Türkiye’de kadınların sosyo-ekonomik açıdan güçlenmelerini hedefleyen birçok proje ve çalışma gerçekleştirdi, gerçekleştirmeye devam ediyor.  KAGİDER bünyesinde ve farklı platformlarda üyelerin de  katkıları ile binlerce kadına ulaşıldı ve eğitimler verildi. Tüm bu eğitimleri tek bir platformda toplamak amacıyla ve on-line eğitim modülleri ile de Türkiye genelinde daha çok kadına ulaşmak hedefiyle KAGİDER Akademi’yi kurma yolunda çalışmalarına başlandı. 

Ve, KAGİDER Akademisi’ne fon yaratmak amacıyla KAGİDER üyeleri  12 Nisan Cumartesi akşamı sahnede olacaklar.   
Türkiye’nin en çok bilet satan tiyatrosu ve organizasyon şirketi olan BKM
KAGİDER Akademi’nin ilk destekçisi oldu. BKM ekibi KAGİDER’e gönüllü destek vererek derneğe özel kaleme aldığı “Ben 1 Gün Kadınken” oyununda  BKM’nin deneyimli ismi Genel koordinatörü Celal Tak KAGİDER üyelerini bizzat çalıştırıp oyunun yönetmenliğini yapıyor. Sadece erkek rollerinin profesyonel oyuncular tarafından oynandığı tiyatroda KAGİDER üyeleri rol almakta olup kasım ayından beri büyük bir özveri ile yoğun provalar ile çalışmaktalar.


KAGİDER Oyuncuları (alfabetik sıra ile) : Ayşegül Demirağ, Berrin Kuleli, Defne Samyeli, Esra Bezircioğlu, Fisun Usta,Gülden Türktan, Handan Ercengiz, Özgül Öztürk, Özlem Gülerler, Remziye Büyükayman, Sanem Oktar,Selen Erdeniz, Şila Gök, Şule Yüksel, Yaprak Yapsan

Ayrıca, Gala Gecesi üyelerden sürpriz isimler de sahnede olacaklar.


12 Nisan Cumartesi akşamı saat 19:00’da Beşiktaş Kültür Merkezi BKM’de Gala Gecesi gerçekleşecek oyunun Gala Gecesi bilet fiyatı 250 TL’den; 13 Nisan Pazar günü de saat 18:00’de yine BKM’deki ikinci gösterim için biletler ön koltuklar için 75 TL, arka koltuklar 50 TL’den satışa sunulmuştur, oyundan elde edilecek gelir KAGİDER Akademi projesine fon olarak aktarılacaktır. Bilet taleplerinizi adet belirterek KAGİDER’den Azra Baykal’a azrabaykal@kagider.org adresinden iletebilirsiniz.
Gala gecesi biletleri numarasızdır. Ödemelerinizi havale yoluyla Türkiye Kadın Girişimciler Derneği, Garanti Bankası, IBAN: TR61 0006 2000 3570 0006 2984 73 hesabına yapabilirsiniz.

Ayrıca BİLETİX'e tıklayarak da sahip olabilirsiniz...
Sonraki Kayıt Önceki Kayıt

    Share This

0 yorum:

Yorum Gönder