Blogger Bazaar yarın! Katılımcıları, sponsorları öğrendik harika. Peki ne sürprizler hazırlamışlar acaba?


Beklenen gün geldi çattı! Bizde heyecan doruklarda!
Yılın organizasyonuna, bol alışveriş, bol sohbet ve keyfe hazır mısınız?

Katılımcıları, sponsorları öğrendik harika!
Peki sürprizler neymiş ki acaba?

1.Bonvagon (Poşet Sponsoru): Bonvagon alana, sitesinde sattığı LOQI marka çantalarının asılı olduğu bir ağaç kuracak ve online satışını gerçekleştirecek.  
Bonvagon Etiketi: #LOQIbyBonvagon

Sosyal medya çalışması: Bu çantaların herhangi bir görselini, belirlenen etiketle birlikte kullanarak Facebook,Twitter ve Instagram'da en yaratıcı paylaşımı yapan 9 kişiye çanta hediye verilecek. Amaç İstanbul dışındakilerin kazanması olduğu için paylaşımlarda #istanbul #ankara etiketlerinin de kullanılması bekleniyor. Kendi hesaplarınızdan duyururken lütfen bunu da dikkate alın.

-         Alan Çalışması: Bonvagon standında fotoğraf çekilip  #LOQIbyBonvagon etiketiyle paylaşılan fotoğraflar arasında, en çok like alan fotoğrafın sahibine 1 valiz kılıfı & 1 çanta takım olarak hediye

Hatta eğer bu paylaşımı yapan kişi gün sonunda hala alanda olursa gelip hediyesini doğrudan markadan alabilecek.

2.Radikal (Medya Sponsoru): Radikal, katılımcıların seçtiği yazılarını, (blog.radikal.com.tr/Blog/blogger-bazaar) yayınlamaya ve paylaşmaya başladı. Bunun dışında marka etkinlik alanında ki standında kendini ve sitesini bizlere tanıtacak.

3.Be Style Magazine: Be Style'ın son sayısı standlarımızda olacak. İlgilenenler inceleme fırsatı bulurken, dergilerin içinde ki abonelik formlarını da doldurma şansı yakalayacaklar.

4. BellaMola: Yaka kartı sponsoru olan Bella Mola.com, tüm misafirlerimize isimleri yazılı yaka kartları verecek.

5.Pazarz: Alanda kuracağı standa uğrayarak sitesine üye olanlar arasından çekilişle 10 kişiye Morhipo'dan 50 liralık hediye kuponu verecek. Pazarz.com'un uzmanlık programından bahsedecekler. 

6.Shopinomi: Daha önce heyecan duyduğumuzu paylaştığımız bu site hakkında bilgi almak için mutlaka standlarına uğrayın :)
(yazılarımıza buradan göz atabilirsiniz.)

7.Makas Nişantaşı: Marka alanında kuracağı standda saç bakım önerileri verecek ve minik uygulamalarda bulunacak.


8.Molped: Alanda kuracağı standında, hazırladığı çerçevelerle fotoğraf çekilip instagram'da #molpedilehepdahaiyiye etiketiyle paylaşanlar arasından, fotoğrafı en çok like alan kişiye fotoğraf makinesi hediye verecek.

9.Cevap TV: Tüm blogger'larla moda, alışveriş ve blogunun içeriği ile ilgili soru&cevap şeklinde minik röportajlar yapacaklar. 

Kafam Bi Online standında da sürprizler olacak!
#kafambionline #kafambi etiketlerini şimdiden benimseyin :)
Sizlerle tanışmayı heyecanla bekliyoruz!
Sonraki Kayıt Önceki Kayıt

    Share This

0 yorum:

Yorum Gönder